PANDOMO no ARDEX. Elegance. Unikalitāte.

Arī mēs esam par dabisko – tas ir virzītājs, kas mūs iedvesmo dzīves telpas radīšanā ar PANDOMO® grīdas un sienu sistēmām. Katra telpa ar savu raksturu. Svarīga ir tikai Jūsu iztēle.

Mēs esam iedvesmojuši dizainerus, arhitektus un prasīgus ēku īpašniekus kopš 1999. gada – ar pirmo Premium līmeņa zīmolu, kas visā pasaulē veiksmīgi darbojas vairāk kā divas desmitgades.

PANDOMO® ir premium klases zīmols no ARDEX, kas ir viens no pasaules tirgus līderiem augstas kvalitātes celtniecības materiālu ražošanā. Kā ģimenes uzņēmumam, ARDEX ir bijis ilgtspējīgas izaugsmes ceļš vairāk nekā 65 gadus. ARDEX grupa šobrīd nodarbina vairāk nekā 2500 cilvēku, un tā darbojas vairāk nekā 50 valstīs visos kontinentos.

Nav ierobežojumi pat visdrosmīgāko ideju realizācijai. PANDOMO® bezšuvju pārklājumi ir viegli lietojami un iespējami ar jebkuru tekstūru. Jūs varat tos izmantot pat tajās telpās, kur dzīvo mazi bērni vai cilvēki ar alerģijām.

Izmantojot PANDOMO® gan sienām, gan griestiem, gan grīdām vienlaicīgi, ir iespēja izveidot neatkārtojamu un iespaidīgu vizuālu efektu. Šie materiāli dod dažādību dizaina radīšanā, kas apburs pat visprasīgākos klientus. Gandrīz neierobežots krāsu skaits kombinācijā ar faktūru veidiem, padarīs jebkuru telpu unikālu un ekskluzīvu.

Ekoloģiski nekaitīgs produkts

Materiālu minerālā bāze, kas nesatur epoksīda sveķus un poliuretānu garantē ekoloģiskumu un materiāla dabiskumu. PANDOMO® produkti ir pielietojami vietās ar paaugstinātām higiēnas prasībām, piemēram, medicīnas iestādēs un bērnu dārzos. Pat keramisko flīžu segumi zaudē šiem segumiem, jo tiem ir šuves kurās var uzkrāties baktērijas.Visi sistēmas materiāli ir pārbaudīti un sertificēti. Papildus tiem ir GEV sertifikāts (EC 1), kas apstiprina zemo kaitīgo gaistošo organisko savienojumu emisiju (GOS) atbilstoši EMICODE prasībām. Izstrādājumi ar EMICODE marķējumu ir nekaitīgi cilvēka veselībai un nepiesārņo telpas mikroklimatu.

Daudzveidība virsmas struktūrā

Ar PANDOMO® materiāliem ir iespējams izveidot praktiski gludas vai strukturētas grīdas, sienas vai griestu virsmas. Šis materiāls ļauj jums izveidot un pacelt jaunā līmenī darba virsmas, kamīnus vai veselas skulptūras. PANDOMO® materiāli ir plaši pielietojami: viesnīcās, restorānos, milzīgos iepirkšanās centros un mazos veikaliņos. Oriģināls risinājums gan sabiedriskām, gan privātām ēkām, birojiem un foajē, un pat veselības aprūpes un sporta objektiem.

Plašas toņu iespējas.

PANDOMO® materiālus var ietonēt praktiski jebkurā RAL krāsu tonī. Jūs varat izveidot zīmējumus vai ievietot dekoratīvus elementus no jebkura cita materiāla. Lai radītu dažādus dekoratīvos efektus, PANDOMO® tiek izmantots tonēts dazādos krāsu toņos, apstrādāts ar dažāda efekta virsmas impregnēšanas līdzekļiem, kas ļauj Jums izveidot daudz unikālu dekoratīvu risinājumu.

Izturīgs un ilgmūžīgs.

Materiālu izturība atbilst Eiropas un DIN standartu normām un prasībām. Gatavajai virsmai ir augsta cietība un nodilumizturība, kā arī tā ir viegli kopjama. Ideāli piemērota vietās ar intensīvu noslogojumu: iepirkšanās centriem, muzejiem, viesnīcām un citur. PANDOMO® Floor dekoratīvās betona grīdas var ieklāt uz grīdas ar apsildi, tās ir izturīgas pret dinamiskām slodzēm, piemēram, ritentiņu krēsliem, un neizbalē. Kopšanas tehnoloģijas un īpašu aizsargājošu un piesātinātu virsmas impregnēšanas līdzekļu izmantošana saglabā PANDOMO® Floor sākotnējo spilgtumu un krāsu piesātinājumu. Grīdas ir noturīgas pret nodilumu un daudzus gadus nezaudē savu dizaina vērtību.

ARDURAPID efekts.

ARDURAPID efekts ir unikāla ARDEX izstrādāta tehnoloģija, kas garantē materiāliem ātru hidraulisku cietēšanu un žūšanu ar pilnīgu ūdens kristalizāciju. Pateicoties šim efektam tālākos apdares darbus var veikt jau nākamajā dienā. PANDOMO® ir visu produktu klāsta nemainīgās kvalitātes simbols, pateicoties rūpīgai izejvielu izvēlei no labākajiem piegādātājiem, kā arī stingrai kvalitātes kontrolei un modernām ražošanas tehnoloģijām, kas nodrošina atbilstību augstākajiem standartiem.

Bez šuvēm un plaisām. Tvaiku caurlaidīgs.

Pateicoties unikālajai formulai, PANDOMO® materiāliem nav rukuma, kas ļauj izveidot lielas platības bez šuvēm un plaisām. Minerālās saistvielas nodrošina PANDOMO® ar labu tvaiku caurlaidību. Tas savukārt nozīmē, ka konstrukcijā neuzkrājas pārmērīgs mitrums, un telpā tiks uzturēts normāls mikroklimats. Virsmās ar PANDOMO® segumu neveidosies pelējums un nevairosies baktērijas.

PANDOMO® varianti interjerā

Neierobežots fantāzijas lidojums.

Vēlme pēc individualitātes cilvēkam ir raksturīga pēc būtības. Vēlme iegūt unikālu neatdarināmu telpu ir šīs personības iezīmes variācija.

Neierobežots fantāzijas lidojums.

Vēlme pēc individualitātes cilvēkam ir raksturīga pēc būtības. Vēlme iegūt unikālu neatdarināmu telpu ir šīs personības iezīmes variācija.

Ieturēts un izsmacināts stils.

Ieturēts elegants stils un neitrāli dabiski toņi ir lieliski piemēroti jebkurai telpai, vestibilam vai hallei. Šis lieliskais interjera elements ir būtisks jebkura veida arhitektūras objektos – restaurācijā, rekonstrukcijā, modernās ēkās.

Mūsdienu klasika.

Eleganta vienkāršība un cēls izskats atšķir PANDOMO® Terrazzo. Tas ir tūkstošiem gadu vecas vēstures apvienojuma ar mūsdienu tehnoloģijām. Uzticams, ātri lietojams un perfekts PANDOMO® Terrazzo grīdas segums.

Mūsdienu klasika.

Eleganta vienkāršība un cēls izskats atšķir PANDOMO® Terrazzo. Tas ir tūkstošiem gadu vecas vēstures apvienojuma ar mūsdienu tehnoloģijām. Uzticams, ātri lietojams un perfekts PANDOMO® Terrazzo grīdas segums.

LOFT stila interjera dizains.

Pilnība interjera dizainā. Tas ir vispopulārākais stils, kas šobrīd tiek izmantos dzīvojamās telpās, kā arī sabiedriskās vietās (veikaliņos, restorānos, kafejnīcās un klubos). PANDOMO® Loft spēj radīt vizuāli pievilcīgu atmosfēru. Klusa mājīga vieta, kuru būs grūti pamest, un kurā noteikti vēlēsities atgriezties.